Data wydarzenia: 02.09.2017 20:30 - 02.09.2017 21:00
Miejsce wydarzenia: Amfiteatr w Biskupcu

Na oficjalnej stronie Antka Smykiewicza pojawiła się informacja o koncercie w Biskupcu. Artysta wystąpi podczas tegorocznych Dożynek Gminnych w biskupieckiej gminie.

Koncert zaplanowany jest na 2 września 2017 roku. Jak czytamy na stronie artysty, występ rozpocznie się o godz. 20:30.

Antek Smykiewicz - wokalista, kompozytor, autor tekstów. Jeden z najciekawszych, funkcjonujących obecnie na naszej rodzimej scenie głosów młodego pokolenia. Laureat drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland oraz półfinalista 7 edycji programu Must Be The Music. Wokalista swojego autorskiego zespołu Ściana Wschodnia.
Charyzma w głosie, emocjonalne podejście do otaczającego świata sprawiają, że Antek to jeden z najlepiej zapowiadających się debiutów na naszej scenie muzycznej! 

Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” na trzy miesiące po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych (BMAT)! Otrzymał status DIAMENTOWEJ PŁYTY w kategorii „Muzyka Rozrywkowa”! Teledysk do singla odnotował oszałamiająca liczbę ponad 30 MILIONÓW wyświetleń!