Przed nami kolejne, muzyczne wydarzenie w Nowym Mieście Lubawskim. Już 18 sierpnia odbędzie się tradycyjna Biesiada Kasztelańska. Kto wystąpi przed nowomiejską publicznością? Sprawdź poniżej! Szczegółowy program wydarzenia niebawem na naszej stronie.

DAWID KWIATKOWSKI

22-letni wokalista, autor tekstów, kompozytor. Największe odkrycie roku 2013. Najgłośniejszy debiut dekady i najbardziej pożądana młoda osoba polskiej sceny muzycznej.

Jeden z najbardziej oczekiwanych artystów koncertowych w Polsce. Głos młodego pokolenia, idol nastolatek. Dotychczas wydane 4 albumy: „9893”, „Pop&Roll, „Element Trzeci”, „Countdown”. W okresie premiery każdy z albumów Dawida znalazł się w Top 5 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce wg OLiS.

14 lipca wystąpił na Dniach Iławy

Zespół SKANER

Zespół SKANER pojawił się na scenie muzycznej w 1993. Były to bardzo ciekawe czasy. Muzyka „chodnikowa” zmieniła nazwę na „disco polo”, a ja po rozstaniu z grupą BOYS, którą założyłem kilka lat wcześniej, zostałem liderem i wokalistą zespołu - SKANER. W połowie lat 90ʼtych nasze piosenki śpiewała już cała Polska - pisze Robert Sasinowski na oficjalnej stronie zespołu.

Autorzy hitów: "Moja wolność", "American Boy", "Lato w Kołobrzegu" , "Wracaj do mego świata" , "Wakacyjny romans" , ”Amore”, 
"Bo sobota”.

Reggaeside

Grupa powstała w 2012 roku w Nowym Mieście Lubawskim. W 2015 roku zespół wystąpił 3-krotnie w telewizji Polsat w popularnym show „Must be the music Tylko muzyka”, docierając do finału programu.  W 2016 roku ukazał się singiel „Czas” zapowiadający debiutancki album „Szczęście”. W marcu 2017 roku Reggaeside wystąpił w Telewizji Polskiej w programie „O! Polskie Przeboje”.  W 2017 roku ukazał się debiutancki album zespołu wraz z promującym singlem „Marzenia”.