Data wydarzenia: 03.06.2017 11:00 - 03.06.2017 15:00
Miejsce wydarzenia: GOK Biskupiec

Już 3 czerwca w Biskupcu odbędzie się Dzień Dziecka pod hasłem "Wszyscy jesteśmy dziećmi". Sprawdź jakie atrakcje przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Biskupcu na Dziecięcy Karnawał Uliczny!

Impreza rozpocznie się o godz. 11:00 "wystrzałowym początkiem". Wtedy będziemy świadkami pierwszej, kolorowej parady wokół rynku w Biskupcu. Następnie wszyscy uczestnicy zabawy przejdą do amfiteatru, gdzie na scenie prezentować się będzie grupa taneczna.

Około godz. 11:30 odbędzie się pierwszy cyrkowy happening, a piętnaście minut później zaprezentuje się grupa wokalna. W południe imprezę rozrusza Maciej Zajda i jego grupa taneczna. Tuż po nim będziemy świadkami drugiej parady wokół rynku, kolejnego cyrkowego happeningu oraz zabawy z OSP Biskupiec. O godz. 13:00 ostatnia parada, a o godz. 13:35 rozpocznie się koncert Elvisa - Mirosława Deredas!

W ciągu całej imprezy cały czas będą działać 4 stanowiska grupy cyrkowej HECA z Lipinek, Wesołe Miasteczko, Miejscówka Małolata oraz kawiarenka "Stare Podwórko".

Na Dziecięcy Karnawał Uliczny w Biskupcu zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Biskupcu.