Choć do imprezy zostało jeszcze sporo czasu, już teraz zapraszamy wszystkich na tegoroczne Dożynki Gminno-Powiatowe w Biskupcu! Dnia 8 września na scenie biskupieckiego amfiteatru wystąpi zespół Feel! Impreza pod patronatem portalu Nowe Miasto dla Was. Szczegóły niebawem!

FEEL

Zespołu Feel nie trzeba specjalnie przedstawiać. Graja już 10lat. Zespół założony został w maju 2005 roku przez Piotra Kupicha. Początkowo, pod nazwą Q2 tworzył duet wraz z basistą Michałem Nowakiem. Skład zespołu uzupełnili Łukasz Kożuch oraz Michał Opaliński zmieniając szyld kolejno na Q3, Q4 oraz Kupicha Band. Ostatecznie zespół stal się FEEL'em. Wiele nagród (Telekamery, Super jedynki, Bursztynowy słowik, Słowik Publiczności) i hitów zespołu w tym najnowszy z 2016/17 pt. "Swoje Szczęście znam" potwierdziły ze zespół jest w formie, a na nasyconym rynku muzycznym Feel jest jednym z najważniejszych zespołów pop-rockowych.

Zespół wystąpi w naszym powiecie po raz pierwszy i będzie gwiazdą wieczoru Dożynek Gminno-Powiatowych, których gospodarzem będzie Gmina Biskupiec.