Niezwykle widowiskowy, dynamiczny i emocjonujący, a przy tym sprzyjający ogólnemu rozwojowi fizycznemu - taki jest tenis ziemny. Swoją przygodę z tą dyscypliną sportu w Nowym Mieście Lubawskim dzieci i młodzież mogą rozpocząć w Szkole Tenisa „MOSiR”. Doświadczeni trenerzy, dostęp do specjalistycznego sprzętu, zajęcia w małych grupach na położonych w sportowym kompleksie korcie - to największe atuty szkoły. Trwa przyjmowanie zapisów na stałe zajęcia.


Nowo otwarta szkoła tenisa zaprasza dzieci (już od 6 roku życia) i młodzież na zajęcia tenisa ziemnego. Trwa przyjmowanie zapisów. Trenować można raz lub dwa w tygodniu w zależności od chęci i możliwości. Ceny są naprawdę przystępne: zaczynają się już od 100 zł za miesiąc. Pierwszy, pokazowy trening umożliwiający zapoznanie się ze środowiskiem treningów oraz prowadzącymi jest bezpłatny i niezobowiązujący.TRENERZY NA MEDAL 
Są byłymi zawodnikami i medalistami mistrzostw Polski, z tenisem obydwoje związani są od prawie dwóch dekad. Od około siedmiu lat swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami dzielą się z młodymi adeptami tenisa, prowadząc zajęcia w ramach szkoły tenisa w Iławie. Ich kolejnym projektem jest rozwój Szkoły Tenisa Ziemnego w Nowym Mieście Lubawskiego. Hanna Karczewska i Marcin Karczewski - to trenerzy, którzy w naszym mieście planują zarazić młode pokolenie pasją do tej dyscypliny. Kto wie, może wśród ich wychowanków są następcy Janowicza i Radwańskiej?

MAŁE GRUPY, PROFESJONALNY SPRZĘT POD RĘKĄ 
3-4 osoby - tyle maksymalnie liczą grupy w szkole. To z pewnością wystarczy, by każde dziecko otrzymało tyle uwagi trenera, ile potrzeba, by rozwijać sportowy potencjał. Szkoła dysponuje też własnym specjalistycznym sprzętem. By zacząć, nie trzeba nawet mieć własnej rakiety czy piłek. Wystarczy sportowy strój i chęci!


KONTAKT 

Telefoniczny: Marcin Karczewski - 664 986 307