Zakończyły się rozgrywki VI edycji Drużynowej Ligi Tenisa Stołowego Gminy Nowe Miasto Lubawskie. Kolejki ligowe rozgrywano w sali sportowej szkół w Gwiździnach i w Radomnie. W niedzielne popołudnia rywalizowało ze sobą pięć drużyn złożonych z grających w tenisa stołowego kobiet i mężczyzn z Gwiździn, Skarlina, Nowego Dworu Bratiańskiego oraz Radomna. Po rozstrzygnięciu wszystkich emocjonujących pojedynków singlowych i deblowych, organizatorzy dokonali ostatecznych podsumowań w poszczególnych klasyfikacjach całej ligi.

Najlepsze wyniki osiągnęła drużyna Sargalskich. To ewenement w dotychczasowej historii gminnych rozgrywek ligowych. Od lat obserwujemy, że tenis stołowy często uprawiany jest w rodzinach, których starsi członkowie przekazują umiejętności młodszym. Rodzi się w ten sposób pewna rodzinna tradycja. W tegorocznej edycji ligi w przypadku rodziny Sargalskich zjawisko to przybrało godną podziwu postać. Otóż rodzina ta stworzyła własną drużynę ligową i rzuciła sportowe wyzwanie innym tenisistom z gminy. Odnieśli sukces, zajmując I miejsce i zasługują na szczególne uznanie. II miejsce zajęła drużyna Wichru Gwiździny. III miejsce na ligowym podium przypadło drużynie Skarlanka Skarlin. IV zaś lokatę zajęła drużyna Jedność 2 Radomno. Ligową stawkę drużynową zamknął zespół Jedność 1 Nowy Dwór Bratiański. Zawodników grających w Gminnej Lidze sklasyfikowano też indywidualnie, nagradzając trzy najlepsze osoby wśród kobiet i mężczyzn.
Kobiety:
  1. Wiktoria Samsel
  2. Alicja Jadanowska
  3. Dominika Jadanowska
Mężczyźni:
  1. Michał Sargalski
  2. Ryszard Domżalski
  3. Szymon Sargalski.
W czasie uroczystego podsumowania VI edycji Gminnej Ligi Tenisa Stołowego, puchary dla drużyn oraz statuetki i medale dla zawodników wręczyli organizatorzy: Grażyna Zagórska i Ryszard Domżalski.

Ligowe trofea dla najlepszych drużyn i zawodników ufundowała Gmina Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie.