W ten weekend (31 lipca - 2 sierpnia) startują piłkarskie zmagania w ramach rozgrywek Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Przyglądamy się terminarzowi na najbliższe dni.


Przed nami pierwsza kolejka w ramach IV ligi, klasy okręgowej i A klasy. Warto też wspomnieć o sportowym wydarzeniu weekendu, jakim jest finał Wojewódzkiego Pucharu Polski 2019/2020. Na stadionie w Lidzbarku Warmińskim MLKS Znicz Biała Piska zmierzy się z OKS Sokół Ostróda. Dla ostródzkiego Sokoła to bardzo ważny sprawdzian przed debiutem drużyny w II lidze.

Wojewódzki Puchar Polski 2020/2021 - OSSA poznała rywala
Jedyny zespół z powiatu nowomiejskiego, który przeszedł do kolejnej rundy tegorocznego WPP, poznał rywala w walce o trofeum. GKS OSSA Biskupiec zmierzy się na wyjeździe z Iskrą Narzym, która w poprzednich rundach odprawiła z kwitkiem SKS Szczytno oraz Orła Janowiec Kościelny.

Spotkanie odbędzie się 9 września o godz. 16:00 na boisku piłkarskim w Narzymiu. W 1. kolejce A klasy zespół z Biskupca pauzuje. 

Klasa Okręgowa - grupa 2
W klasie okręgowej występują dwie drużyny z powiatu nowomiejskiego - KS Radomniak Radomno oraz KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Obydwie drużyny zmierzą się z rywalami z ligowej tabeli w ten weekend.

Radomniak na własnym boisku podejmie KS Barkas Tolkmicko. Spotkanie odbędzie się 1 sierpnia o godz. 17:00 w Radomnie. Z kolei nowomiejskie Lwy na wyjeździe zagrają z KS Polonią Pasłęk. Mecz obydwu drużyn 2 sierpnia o godz. 17:00 na boisku w Pasłęku.

Poniżej tabela ligowa - sprawdź z kim w tym sezonie zmierzą się drużyny z powiatu.A Klasa - grupa 4
W zmaganiach A Klasy wezmą udział aż trzy zespoły z powiatu - GKS OSSA Biskupiec, KS Wicher Gwiździny oraz KS Zamek Kurzętnik. Poza Ossą, która pauzuje w pierwszej kolejce, pozostałe zespoły zagrają w ten weekend o pierwsze punkty.

KS Wicher Gwiździny zagra u siebie z KS Gmina Kozłowo. Mecz w niedzielę 2 sierpnia o godz. 14:00 na boisku w Gwiździnach. Piłkarze Zamku Kurzętnik o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie zagrają na wyjeździe z LZS Czarni Rudzienice. Spotkanie w niedzielę o godz. 13:00 na boisku w Rudzienicach.

Poniżej tabela ligowa - sprawdź z kim w tym sezonie zmierzą się drużyny z powiatu.