- POLISH FIGHTER CUP 2019 w Szczecinie za nami , to już historia , ale był to niesamowity turniej w wykonaniu naszej trzynastki lokalnych kickboxerów Zamku Expom Kurzętnik i Muks Olimpia Nowe Miasto Lubawskie który będziemy bardzo miło wspominać - piszą trenerzy Zamku i Olimpii.

źródło: nadesłane

trenujemy w różnych klubach , ale na zawodach jesteśmy jedną sportową rodziną która wspomaga się na każdym kroku , czego dowodem są nasze kickboxerskie sukcesy w turniejach w których bierzemy udział , nie inaczej było i tym razem czego dowodem jest 5 złotych , 4 srebrne i 3 brązowe krążki wywalczone w bardzo dobrym stylu przez naszych kickboxerów .

Ogromne brawa i gratulacje należą się wszystkim naszych podopiecznych którzy wojowali w Szczecinie nie tylko z rywalami ale i długą podróżą na turniej ponad 7 godzin jazdy a i powrót niewiele krótszy bo tylko o godzinkę na BP w Kurzętniku zameldowaliśmy się po godź 4 nad ranem .

Podziękowania należą się także rodzicom i osobom które nas wspierają i są z nami na dobre i na złe , jak również organizatorowi który po raz kolejny stanął na wysokości zadania organizując świetny turniej na który zjechało 305 sportowców z 51 klubów z najodleglejszych zakątków Polski .

Rezultaty uzyskane przez naszych podopiecznych 

1 miejsca zdobyli 

Piotr Kołakowski - Zamek
Miłosz Tessmer   - Olimpia 
Mieszko Siemiątkowski - Zamek
Kacper Olęcki - Zamek
Łukasz Gumiński - Zamek

2 miejsca  

Natalia Zakrzewska - Olimpia
Dawid Mączkowski - Zamek
Maciek Szwechowicz - Zamek
Czarek Kowalkowski - Zamek

3 miejsca 

Albert Mederski - Olimpia
Damian Chiliński - Zamek
Olaf Siemiątkowski - Zamek

5 miejsce 

Kamil Mączkowski

Ze sportowym pozdrowieniem 

Trenerzy i zawodnicy Zamku i Olimpii