Zawodnicy zespołu Tedi-Trans udowodnili, że mają nie tylko talent do gry w piłkę, ale i wielkie serca! Mistrzowie halówki zorganizowali w hali sportowej w Bratianie piłkarskie spotkanie z podopiecznymi Domu Dziecka w Pacółtowie. To wydarzenie miało miejsce dnia 22.02.2017 r.

Po krótkim przywitaniu odbyły się zabawy z piłką, które wprowadziły uczestników w atmosferę rywalizacji. Następnie rozegrano konkurs rzutów karnych oraz miniturniej w systemie „każdy z każdym”, w którym rywalizowały dwie drużyny gości oraz drużyna T-T. Goście otrzymali pamiątkowe medale, piłki oraz inne sportowe gadżety ufundowane przez firmę Tedi-Trans, upominki od portalu Nowe Miasto dla Was, a także paczki pełne łakoci od supermarketu Netto. Chłopaki z Tediego przekazali młodszym kolegom i koleżankom również komplety strojów piłkarskich (oczywiście po uprzedniej wymianie na odpowiednie rozmiary), które otrzymali za zwycięstwo w tegorocznej lidze halowej. Sponsorzy, jak i drużyna pokazali, że mają wielkie serce organizując taką akcję.

Część wywiadu z kapitanem drużyny, Jakubem Lendzionowskim:
Cieszymy się, że nasz plan pomimo kilku przeszkód się powiódł i udało się zorganizować imprezę, dzięki której na twarzach dzieci pojawiły się uśmiechy. Pomysł o przekazaniu sprzętu sportowego narodził się już w dniu zakończenia ligi halowej. Zorganizowana przez nas zabawa miała na celu przede wszystkim wsparcie podopiecznych Domu Dziecka w Pacółtowie oraz promowanie zdrowego trybu życia, o którym należy pamiętać. Mamy nadzieję, że przekazany przez zespół Tedi-Trans sprzęt, w znacznym stopniu przyczyni się do utrzymania aktywności fizycznej naszych gości. W czasie imprezy panowała świetna atmosfera, a wśród młodzieży można było zauważyć zdrową, sportową rywalizację. Zachęcamy innych do podobnej formy pomocy, ponieważ nie ma nic cenniejszego od dziecięcej radości. Słowa uznania należą się oczywiście tym, którzy tego dnia wspierali nas i postarali się o to, by dzieci były zadowolone z prezentów. Przede wszystkim bardzo dziękujemy firmie Tedi-Trans państwa Nawasielskich za pomoc w organizacji i przekazane prezenty oraz Zespołowi Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie za udostępnienie obiektu, bowiem bez ich pomocy nie udałoby się przeprowadzić imprezy. Podziękowania kierujemy również do supermarketu Netto za ufundowanie paczek pełnych łakoci i materiałów edukacyjnych oraz portalowi "Nowe Miasto dla Was" za przekazanie drobnych upominków. Wszyscy liczymy, że w przyszłości dojdzie do niejednej tego typu akcji.


Skład drużyny Tedi - Trans:
Krystian Kowalski, Remigiusz Kowalski, Sylwester Bukowski, Krystian Nawasielski, Lucjan Szwarc, Radosław Pełka, Michał Piceluk, Jakub Lendzionowski, Patryk Szwechowicz, Arkadiusz Konicz

Sponsorzy:
Tadeusz i Jolanta Nawasielscy, Piotr i Natalia Nawasielscy, Mateusz i Aneta Nawasielscy, supermarket Netto, portal "Nowe Miasto dla Was"