Czwarta edycja Turnieju Siatkówki pamięci Dominika Pisarskiego w Łąkorzu przeszła do historii. Siedem drużyn zmierzyło się w pełnym emocji memoriale zmarłego przyjaciela.

Młodzieżowa Rada Łąkorza po raz czwarty zorganizowała memoriał zmarłego przed trzema laty Dominika Pisarskiego. Grupa w ten sposób uczciła pamięć zmarłego przyjaciela. W zawodach wzięło udział 7 zespołów.

Turnieje siatkówki w Łąkorzu cieszą się dużym zainteresowaniem. Niedzielne zawody w Łąkorzu były jednym z kilkunastu turniejów sportowych, które na przestrzeni ostatnich czterech lat zorganizowała Młodzieżowa Rada. Sędziami zawodów byli Marek Kaleński i Jarosław Brzeski z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej, którzy na co dzień sędziują mecze m.in. I ligi.

Po dość długiej i obfitującej w emocje fazie grupowej, w strefie medalowej znalazły się cztery drużyny: Constract Lubawa, Rol-Ryb Okalewo, Deportivo San Escobar (NML) i Paintball Stradomno. Po brązowy medal sięgnęła drużyna z Lubawy. 

W finale spotkały się ekipy Paintball Stradomno i Deportivo San Escobar. Po pasjonującym finale, przy głośnym dopingu kibiców puchar zgarnęła drużyna Deportivo, w skład której wchodzili zawodnicy m.in. Nowego Miasta Lubawskiego i Biskupca.

Pamiątkowe medale i puchary wręczała rodzina Dominika Pisarskiego - rodzice Sylwia i Wiesław, brat Gniewosław, oraz Daniel Zdanowski z Młodzieżowej Rady Łąkorza. Na MVP, czyli najbardziej wartościowego gracza turnieju wybrano Bartka Bachanowskiego ze zwycięskiej ekipy.

Retransmisja z finału: