W piątek 25 października w Nidzicy odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na starcie stanęło kilkuset biegaczy z całego województwa

źródło: tekst i zdjęcia - ZSZ Kurzętnik (nadesłane)

Pogoda jak na tę porę nie była najgorsza. Organizatorzy zadbali o odpowiednią oprawę - godną rangi imprezy. Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku godnie zaprezentowali nasz powiat. Na starcie do biegu w kategorii dziewcząt 10x1000m stanęło 8 drużyn . Po bardzo zaciętej rywalizacji na trasie biegu, gdzie na każdej zmianie nasze zawodniczki zajmowały coraz wyższe miejsce w klasyfikacji,  dziewczęta zajęły III m . Chłopcy startowali w biegu 10x1200m wśród 12 innych ekip.  Ostatecznie uplasowali się na VI miejscu  w nie mniej emocjonującej walce.

Reprezentacja dziewcząt: Ulińska Otylia, Ulińska Zuzanna, Kornacka Kinga, Groszewska Partycja, Kozłowska Agata,  Florkiewicz Zofia, Rybicka Patrycja, Wolska Patrycja, Żuralska Agnieszka, Waliszewska Natalia.

Reprezentacja chłopców: Kamiński  Przemysław, Józefowicz Mateusz, Skronik Wojciech, Jankowski Piotr, Woźniak Patryk, Wrzosek Dominik, Bedra Kacper, Sobczak Błażej