Dino to ogólnopolska sieć oraz wiodący gracz w perspektywicznym i rosnącym segmencie średniej wielkości supermarketów zlokalizowanych w pobliżu miejsc zamieszkania klientów. Dino to także jedna z najszybciej rosnących sieci, pod względem liczby sklepów i przychodów ze sprzedaży, na całym rynku handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce.

Rozwiewamy wątpliwości. Kolejny market DINO w powiecie nowomiejskim już jest w planach. Sklep zlokalizowany będzie w Kurzętniku przy skrzyżowaniu ul. Betoniarskiej z ul. Mikołaja Kopernika. 

W miejscu zaznaczonym na mapce powstanie market DINO, aktualnie prowadzone są już prace przy drodze powiatowej (ul. Betoniarska) mające na celu umożliwić dojazd do działki, na której powstanie sklep.

W ciągu ostatnich lat sieć Dino rozwijała się dynamicznie – liczba sklepów wzrosła ze 111 na koniec 2010 r. do 1 218 na koniec 2019 r.

Sklepy Dino są dostępne na terenie całej Polski w lokalizacjach dogodnie dostępnych dla klientów. Markety Dino są otwarte od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach od 6:00 do 23:001.


Sieć sklepów Dino na koniec 2019 r.

 Czekamy na ten i kolejne markety Dino.