Z dniem 1 września 2019 roku nastąpi całkowita likwidacja gimnazjów. Z tej okazji Zespół Szkół w Bielicach planuje zorganizować Zjazd Absolwentów Publicznego Gimnazjum, który będzie okazją do zamknięcia 20-letniej historii szkoły.

- Dyrektor Zespołu Szkół w Bielicach wraz z Gronem Pedagogicznym serdecznie zapraszają Wszystkich Uczniów Publicznego Gimnazjum im. Narodów Zjednoczonej Europy w Bielicach na Zjazd Absolwentów, który odbędzie się 29 czerwca 2019 roku o godz. 15:00 w murach naszej szkoły i nie tylko - czytamy w ogłoszeniu, które szkoła opublikowała na swoim Facebook'u.

Niebawem na oficjalnej stronie internetowej szkoły pojawi się program Zjazdu. Jak zapewniają organizatorzy, znajdą się w nim takie punkty jak: spotkania z Wychowawcami, wspomnienia i filmy o szkole a także Bal Absolwentów.

- Chcemy wspólnie z naszymi wspaniałymi Wychowankami świętować zamknięcie naszej 20-letniej historii - czytamy dalej w ogłoszeniu. - Zarezerwuj dla siebie i dla Nas tę sobotę - 29.06.2019r. Zapraszamy serdecznie!