Nowomiejscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło na ul. Olsztyńskiej w Bratianie. Mężczyzna kierujący volkswagenem zjechał na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadące audi. Trzy osoby poszkodowane trafiły do szpitali. Teraz policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W czwartek ok godz. 18:20 na ulicy Olsztyńskiej w Bratianie policjanci dzielnicowi najechali na zdarzenie drogowe, w którym brały udział dwa samochody osobowe- volkswagen golf i audi A6. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący volkswagenem zjechał na lewą stronę jezdni doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym audi. Od mężczyzny pobrano krew na na zbadanie zawartości alkoholu w organizmie.

W zdarzeniu tym brały udział trzy osoby- kierowca volkswagena i dwie kobiety podróżujące audi. Wszyscy z obrażeniami ciała trafili do szpitali. Na miejscu zdarzenia pracowały wszystkie służby ratunkowe. Droga krajowa w tym miejscu była zablokowana ok. półtorej godziny. Policjanci i strażacy zorganizowali jej objazdy.

W prowadzonym postępowaniu policjanci będą teraz wyjaśniać wszystkie okoliczności i dokładne przyczyny tego zdarzenia.