W sobotę 11 lipca byliśmy świadkami oficjalnego otwarcia nowej knajpy na mapie Nowego Miasta Lubawskiego. Nie mamy wątpliwości, że "Dźwiękujemy" będzie jednym najchętniej obleganych lokali w okolicy!


"Dźwiękujemy" łączy pyszną kuchnię z wydarzeniami artystycznymi. W restauracji codziennie serwowane będą inne dania kuchni polskiej ze świeżych i lokalnych produktów. W weekend zmiana! W lokalu będziecie mogli zjeść pyszną pajdę z wątróbką lub soczyste żeberka w sosie barbecue, a do tego napić się dobrego piwa i.... posłuchać muzyki na żywo! Lokal znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 55, w pawilonie naprzeciw Centrum Handlowego Jagiellońska.

Restauracja jest otwarta od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00. 

- Serwujemy zupy, dania obiadowe, sałatki oraz zestawy lunchowe (zupa + drugie danie 18,90 zł) . Codziennie coś innego. Będzie klasycznie po polsku, ale znajdzie się też dużo ciekawych, urozmaiconych dań zainspirowanych kuchniami świata - czytamy na stronie lokalu.

W piątek i sobotę od 18:00-01:00 następuje zmiana menu! 

W karcie znajdą Państwo takie pozycje jak klasyczny burger wołowy, pikantny burger z szarpaną wieprzowiną, czy jedyny w mieście burger wegetariański. Jest też wybitna pajda ze śledziem korzennym, czy nasz hitowy Makaron w sosie śmietanowym z łososiem, szpinakiem i pomidorkami oraz dużo dużo więcej. Trzeba przyjść i posmakować - po prostu. 
W piątkowe i sobotnie wieczory serwujemy też pyszne drinki, a świeże piwko z browaru Grodzisk oraz kilka innych dobrych piwek kupicie codziennie w bardzo dobrej cenie. 

W niedzielę otwarte od 12:00 do 20:00.

- Oprócz pozycji weekendowych pojawia się klasyk w postaci schabowego z kością, pyszny rosół, chłodnik i świeża ryba. Mamy menu deserowe i jest fantastyczne, a do tego mamy najsmaczniejszą kawę w mieście z olsztyńskiej palarni.

"Dźwiękujemy" to naprawdę interesujące miejsce na mapie naszego miasta. Zdecydowanie warto przyjść i sprawdzić osobiście. Poniżej film z otwarcia knajpy. DZIAŁO SIĘ!