Wracamy do wczorajszej informacji o śmierci młodej kobiety w popularnym klubie w Gwiździnach. Skontaktowaliśmy się z prokuraturą i nowomiejską policją w tej sprawie.

Przypomnijmy: w czwartek 20 czerwca w godzinach porannych doszło do tragicznego zdarzenia na terenie klubu w Gwiździnach (gm. Nowe Miasto Lubawskie). Zespół ratownictwa medycznego został wezwany do nieprzytomnej kobiety. Niestety, mimo ponad godzinnej reanimacji kobieta zmarła. Na miejsce został wezwany patrol policji, następnie sprawę przejęła nowomiejska prokuratura, która prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Co wiemy na ten moment? W sprawie nadal jest więcej pytań niż odpowiedzi... Oficer prasowy nowomiejskiej komendy mł. asp. Ludmiła Mroczkowska poinformowała nas, że kobieta była mieszkanką województwa małopolskiego i miała 22 lata. Policjanci prowadzą śledztwo pod nadzorem prokuratury w Nowym Mieście Lubawskim.

Z kolei Prokuratura Rejonowa poinformowała nas, że śledztwo jest w początkowej fazie i szczegółowych informacji dotyczących śmierci kobiety udzieli nam dopiero po przeprowadzonej sekcji zwłok, która zaplanowana jest na wtorek 25 czerwca.

Niewiadomo, czy 22-latka przebywała w klubie sama, czy też ze znajomymi ani co robiła na terenie naszego powiatu. W najbliższych dniach zostaną przesłuchani świadkowie zdarzenia. Mł. asp. Ludmiła Mroczkowska zdementowała informacje o zatrzymaniu osoby w związku z tą sprawą.

Według nieoficjalnych informacji, do śmierci 22-latki mogły przyczynić się narkotyki. Do sprawy wrócimy niebawem.

źródło: Nowe Miasto dla Was