Od jutra - czwartek 27 grudnia 2018 - rozpoczynają się wizyty duszpasterskie w parafii św Tomasza w Nowym Mieście Lubawskim. Potrwają do 23 stycznia 2019 roku.

Czwartek 27 grudnia od godz. 11:00

Nawra, Nawra Ustronie i Lipowiec z wybudowaniam

Piątek 28 grudnia od godz. 11:00

Pacółtowo z wybudowaniami i Kamionka wieś

Sobota 29 grudnia od godz. 11:00

Marzęcice z wybudowaniami

Niedziela 30 grudnia od godz. 15:00

NML: ul. Mszanowska, Klasztorna, Grunwaldzka 93, Iławska i Mszanowo

Środa 2 stycznia od godz. 15:30

Tysiąclecia 1,1a, 3a, 3b, 3c, 3d oraz Grunwaldzka 8, 10, 12, 12a, 12b, 14, 14a

Czwartek 3 stycznia od godz. 15:30

Tysiąclecia 21a, 23, 25, 27, 29, 31a

Piątek 4 stycznia od godz. 15:30

Tysiąclecia 31b oraz Grunwaldzka 11a, 11b, 11c, 20, 20a, 24, 24a

Sobota 5 stycznia od godz. 11:00

Grunwaldzka parzyste i nieparzyste, Grunwaldzka 9A, 42, 42 A,  Żwirki i Wigury 2 A (blok)

Poniedziałek 7 stycznia od godz. 15:00

Tysiąclecia parzyste i nieparzyste, Kazimierza Wielkiego, Targowa, Wareńczyka, Jagiełły

Wtorek 8 stycznia od godz. 15:30

Grabowa, Waryńskiego, Akacjowa, Klonowa, Wiązowa, Lipowa, Jarzębowa, Świerkowa, Jodłowa, Modrzewiowa, Jesionowa

Środa 9 stycznia od godz. 15:30

Wyspiańskiego, Szopena, Kasztanowa, Moniuszki

Czwartek 10 stycznia od godz. 15:30

Sosnowa + Pacółtowo (ul. Leśna, Osiedlowa i Sielska), Broniewskiego, Podgórna, Piaskowa

Piątek 11 stycznia od godz. 15:30

Jagiellońska i Polanki

Sobota 12 stycznia od godz. 11:00

Piastowska, Korczaka 2a i Mickiewicza

Niedziela 13 stycznia od godz. 15:00

Wojska Polskiego, Długa, Krótka, Cicha, Kwiatowa

Poniedziałek 14 stycznia od godz. 15:30

Korczaka (z wyjątkiem 2a), Groblica, Makuszyńskiego, Brzechwy, Zdrojowa, Gdyńska

Wtorek 15 stycznia od godz.15.30

Kornatki, Słoneczna, Mała Nawra

Środa 16 stycznia od godz. 15:30

Konwaliowa, Magnoliowa, Storczykowa, Głogowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Orzeszkowej, Mechlina, Piękna

Czwartek 17 stycznia od godz. 15:30

Działyńskich, Sienkiewicza, Szkolna

Piątek 18 stycznia od godz. 15:30

Chrobrego, Sadowa, Krzywa, Ogrodowa, Norwida, Zatorze

Sobota 19 stycznia od godz. 11:00

Łąki Bratiańskie, NML: ul. Kamionki, Parkowa, Rolna, Kłosowa, Zbożowa, Kopernika

Niedziela 20 stycznia od godz. 15:00

Na Wzgórzu, Przy Stoku, Międzygórze, Żwirki i Wigury, Podleśna, Brzozowa

Poniedziałek 21 stycznia od godz. 15:30

Narutowicza i Kolejowa

Wtorek 22 stycznia od godz. 15:30

Wodna, Nad Drwęcą, Wjazdowa, 7 grudnia, 19 stycznia, Boczna, Rynek, Daszyńskiego, Kościuszki

Środa 23 stycznia od godz. 15:30

3 Maja, Okólna, Kościelna, Wąska