Nowomiejskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "Przytul Psisko" stanęło pod ścianą... Ci, którzy w Nowym Mieście i okolicach pomagają bezdomnym zwierzakom, teraz sami proszą o pomoc. Każde wsparcie finansowe będzie na wagę złota. Przeczytajcie apel Stowarzyszenia.

Nadszedł dzień, którego obawialiśmy się od dawna... Nie przyjmujemy aktualnie więcej zwierząt pod swoją opiekę. Mimo imprezy charytatywnej, na której udało nam się zebrać środki finansowe, aktualnie jesteśmy niewypłacalni. 

Mamy pod opieką masę chorych zwierząt, których utrzymanie nas zjada. Dosłownie zjada... 

Właśnie zbieramy zaskórniaki na opłacenie zaległych faktur za ostatnie 2 miesiące i podliczając wszystko sporo nam zabraknie. 

Bardzo prosimy Was o wsparcie w tym ciężkim czasie, nawet w najgorszych koszmarach nie myśleliśmy, że dojdzie do takiej sytuacji. Dodatkowo jesteśmy zablokowani epidemią Panleukopenii i kwarantanną którą musimy zastosować w tym przypadku.

Świat się kończy... 
Pamiętajcie, że nadal pod opieką mamy:
Atosa, Pegi, Lucyfera, Behemota, Szejka, Lizę, Łatka, Szajbę, Bartusia, Szylkrętkę, Gretę, Basika, Piracika, Julkę, Gangrenę, Emila, Szymka, Brutusa, Mr Lasera, Pako, Maksia, Frania oraz kotkę z pod szpitala w Nowym Mieście i 5 kociąt z Tereszewa... Większość z nich w trakcie leczenia...
W sprawach związanych ze znalezionymi zwierzętami proszę kontaktować się z policją, strażą miejską lub odpowiednio burmistrzem/ wójtem ( to ich zadanie własne ).
Prosimy o wsparcie Stowarzyszenia. Środki można wpłacać na konto:

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Przytul Psisko
ul. Sadowa 2
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
16160014621831167840000001
BGŻ BNP PARIBAS
paypal.me/sozprzytulpsisko