Prezentujemy Państwu pierwsze wyniki naszych sondaży wyborczych po kilku dniach od opublikowania. Sprawdź, kto na ten moment jest liderem badań! Przypominamy, że głosowanie trwa do końca przyszłego tygodnia. Wyniki pełne zostaną opublikowane na Facebook'u 19 października o godz. 20:00 (wcześniej na stronie www.nowemiasto.dlawas.info).

STAN NA 11 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 11:40:

Nowe Miasto Lubawskie
Liderem sondażu w Nowym Mieście Lubawskim jest obecnie Leon Prusakowski (43,8%). Straty do lidera odrabia Piotr Piątek (39,3%). Urzędujący burmistrz Józef Blank zgromadził obecnie 16,9% wszystkich głosów.

Głosować w sondażu możecie TUTAJGmina Grodziczno
Liderką badania jest Katarzyna Trzaskalska - kandydatka KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina zgromadziła 62,9% głosów. Na drugim miejscu plasuje się obecny wójt Tomasz Szczepański - wynik 28,7%. Pozostali kandydaci: Radosław Bartnicki - 7,9%, Edward Klimek - 0,5%.

Głosować w sondażu możecie TUTAJGmina Biskupiec
Obecny włodarz gminy zgromadził do tej pory 61,8% głosów. Arkadiusz Dobek zdecydowanie wyprzedza swojego konkurenta - Mariusza Milewskiego, który na chwilę obecną zgromadził 26,1% wszystkich głosów. Kandydat Eugeniusz Skolmowski plasuje się na trzecim miejscu z wynikiem 12,1%.

Głosować w sondażu możecie TUTAJGmina Kurzętnik
Przewaga między pierwszym a drugim kandydatem na Wójta Gminy Kurzętnik jest niewielka. Urzędujący wójt Wojciech Dereszewski plasuje się na pierwszym miejscu z wynikiem 43,4%. Adam Głowacki, kandydat KWW Niezależni, zdobył do tej pory 41,9% głosów. Na trzecim miejscu znajduje się Marek Ząbkiewicz z wynikiem 14,7%.

Głosować w sondażu możecie TUTAJDziękujemy, jak na razie, za tak liczny udział w głosowaniu. Do tej pory we wszystkich sondach oddano blisko 3000 głosów. Pamiętajcie: głosować na portalu możecie do końca przyszłego tygodnia!