Na ręce nowomiejskich stróżów prawa wpłynęły kolorowe prace, które wykonali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Radomnie. Dzieci te wzięły udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Serdeczna Karteczka”, którego głównym celem jest okazanie sympatii, życzliwości i szacunku do drugiego człowieka. Bohaterami miesiąca października są przedstawiciele ochrony zdrowia.

Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim wpłynęła duża koperta, a w niej kilkanaście przepięknych, kolorowych kartek. Przesyłka została wysłana przez uczniów klas I, II i II ze Szkoły Podstawowej w Radomnie. Mali autorzy serdecznych kartek przesłali w ten sposób nowomiejskim stróżom prawa miłe życzenia i podziękowania za ich pracę.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Radomnie wzięli udział w projekcie edukacyjnym „Serdeczna Karteczka”. Głównym celem tego projektu jest wykonanie kartek okolicznościowych, dzięki którym kształtuje się w dziecku postawy społeczne. Kartki są przekazem życzliwości, empatii, szacunku.

"Życzę wytrwałości w walce o nasze bezpieczeństwo"

"Dziękuję za pomoc wszystkim ludziom potrzebującym w trudnej sytuacji"

"Moc życzeń"

"Życzę Wam udanych akcji"

"Drodzy Policjanci! Dziękuję za pilnowanie porządku w kraju i życzę Wam zdrowia, szczęścia i pomyślności"

"Dzięki Wam jesteśmy bezpieczni"


Policjanci dziękują najmłodszym za docenienie trudów policyjnej służby i przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczniów szkoły.