Po wtorkowej konferencji w Nowym Mieście Lubawskim najbardziej znanego detektywa w Polsce Krzysztofa Rutkowskiego pojawiły się nowe okoliczności w związku z włamaniem i kradzieżą na terenie powiatu nowomiejskiego. Transmisję Live oglądało w czasie rzeczywistym rekordowo dużo odbiorców, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Biuro Rutkowskiego otrzymało, co ciekawe sygnały z regionu o kilku innych, podobnych incydentach.

Gigantyczny zasięg medialny konferencji prasowej transmitowanej na wszystkich naszych portalach sprawił, że biuro detektywistyczne wzbogaciło się o nowe okoliczności w sprawie włamania w Łąkach Bratiańskich podczas nocy sylwestrowej. Dodatkowo sygnały od osób w podobny sposób pokrzywdzonych rzuciły nowe światło na sprawę.

Nasza redakcja jest w stałym kontakcie z Krzysztofem Rutkowskim i na chwile obecną możemy zdradzić, że w najbliższym czasie zostanie zorganizowana kolejna konferencja prasowa. Na kolejnej konferencji Detektyw Rutkowski zapewne poinformuje o skutkach rozgłosu publicznego, a także dowiemy się o najnowszych ustaleniach, planach.