Olga Frycz, znana polska aktorka, wpiera licytacje na rzecz Julki Rówczyńskiej. Na grupie Facebook'owej aktorka wrzuciła post, w którym informuje o trwającej licytacji na rzecz Julci. Do wygrania jest spotkanie z Olgą Frycz!

Cześć, nazywam się Olga Frycz. Część z Was może kojarzyć mnie w telewizji i kina, kiedyś byłam aktorką. Dziś przede wszystkim jestem mamą rocznej Helenki - takimi słowami rozpoczyna się post znanej aktorki.

Olga Frycz podaje adresy swoich kont instagramowych, gdzie już prowadzone są licytacje ręcznie wyszywanych przez nią obrazków. Na Facebook'u zachęca do spotkania i to spotkanie z aktorką jest przedmiotem licytacji, która startuje od kwoty 1000 zł.

Jeśli chciałabyś / chciałbyś mnie poznać i spędzić ze mną miło czas, zapraszam do wzięcia udziału w licytacji. W planach mam wspólną kolację oraz wyjście do teatru. Jeśli jesteś rodzicem i wieczory masz zajęte to możemy też pójść razem z naszymi dziećmi na kulki a później na szalony obiad. Zaplanujemy coś wspólnie. Tak żeby było fajnie i na luzie - pisze Olga Frycz.

Pieniądze oczywiście zasilą konto zbiórki dla Julki. Zachęcamy do udziału w licytacji! Post aktorki poniżej (kliknij w link):

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10218632039506121&set=gm.2380207125574296&type=3&theater