nowemiasto.dlawas.info » Katalog firm » Finanse i ubezpieczenia » Doradztwo finansowe i podatkowe

ID firmy: 2319

Future Leader Sp. z o.o

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych, małych i dużych przedsiębiorstw, instytucji państwowych oraz innych podmiotów gospodarczych.
Założycielami firmy są osoby z wieloletnim doświadczeniem z różnych dziedzin.

Karol Draśpa: osoba zajmująca się pozyskiwaniem dotacji unijnych oraz państwowych dla rożnego rodzaju podmiotów od osób fizycznych po instytucje państwowe.

Paweł Socha: osoba odpowiedzialna za ubezpieczenia. Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze zarówno klientów indywidualnych po prężnie działających przedsiębiorców.

Postanowiliśmy połączyć swoje zdobyte doświadczenie oraz wiedzę zgromadzoną przez wiele lat indywidualnej pracy i połączyć swoje siły w celu jeszcze lepszej obsługi podmiotów z którymi współpracujemy. Pragniemy aby każdy klient otrzymał wszystko co oferujemy w jednym miejscu, tak by mógł zaoszczędzić swój czas i pozwolił nam zoptymalizować koszty prowadzenia swojej działalności.
Wspieramy klientów indywidualnych poprzez pomoc w założeniu pierwszej działalności gospodarczej, załatwimy wszystkie formalności w urzędach. Pozyskamy dla Ciebie dotację na rozpoczęcie działalności lub na zatrudnienie pracowników nawet do 300 000zł. Pomożemy Ci w odnalezieniu się na dzisiejszym dość trudnym rynku. Zajmiemy się również promocją formy poprzez stworzenie wizytówek, banerów reklamowych, strony internetowej czy stworzenie sklepu online. Jeśli jesteś klientem a nie masz zamiaru rozpoczynać działalności również mamy coś dla Ciebie, pomożemy ograniczyć twoje wydatki na ubezpieczenia. OC pojazdów znajdziemy najtańsze na rynku, a na ubezpieczenie twojego majątku domu czy mieszkania znajdziemy najbardziej optymalną ofertę. Jeśli jesteś rolnikiem także mamy coś dla Ciebie; pomoc w pozyskaniu środków unijnych na rozwój gospodarstwa, zakup maszyn rolniczych, budowę chlewni czy obory. Znajdziemy najlepszą ofertę dealerską na zakup maszyn rolniczych i przygotujemy całą dokumentację za Was. Zoptymalizujemy także koszty ubezpieczeń, które w gospodarstwie są bardzo wysokie. Wspólnie przeanalizujemy co warto i na jakich warunkach ubezpieczyć a co można sobie odpuścić. Zaufaj nam my załatwimy to za Ciebie.

Mamy też coś dla firm. Pomożemy w rozwoju przedsiębiorstwa poprzez reklamę wyróżniającą waszą działalność na tle różnych innych podmiotów istniejących na rynku. Zajmiemy się promocją, na terenie lokalnym, bądź wojewódzkim, czy krajowym, w zależności od prowadzonej działalności. Przeorganizujemy Twoją firmę tak, aby w jej prowadzeniu znaleźć oszczędności. Pomożemy w pozyskaniu dotacji na prowadzenie działalności lub pozyskaniu środków na zatrudnienie pracowników. Zorganizujemy szkolenia dla właścicieli, w celu wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami lub jeszcze lepszego zarządzania własną formą. Po tym wszystkim poszukamy rozsądnego zabezpieczenia majątku w postaci ubezpieczenia zapewniającego ochronę od tych zdarzeń, które moją przytrafić się w codziennej pracy i spowodować straty finansowe lub materialne dla Was.
Zachęcamy także do współpracy instytucję państwowe, takie jak urzędy gmin, urzędy miast. Poinformujemy o zbliżającym się konkursie w celu pozyskania środków unijnych, przygotujemy wszystkie dokumenty oraz poinformujemy o zasadach konkursów. Przeprowadzimy audyt w instytucji w celu zoptymalizowania kosztów. W naszej ofercie znajduję się również możliwość kompleksowego ubezpieczenia takiej instytucji jak, urząd gminy czy urząd miasta. Nasza oferta jest kompleksowa i porównywalna do ofert proponowanych przez brokerów ubezpieczeniowych znajdujących się z dala od miejsca ubezpieczenia. My jesteśmy na miejscu.

Pragniemy podkreślić, że każdą ofertę przygotujemy indywidualnie, po dogłębnym przeanalizowaniu waszych potrzeb podczas rozmów z Wami, w taki sposób, abyście byli niesatysfakcjonowani i zadowoleni z naszego wsparcia. Przede wszystkim zależy nam na Waszym zadowoleniu.
Zachęcamy Was abyście dołączyli do tych, którzy nam zaufali i przez wiele lat są zadowoleni z naszej obsługi