Z niecierpliwieniem czekaliśmy na pierwsze informacje o Bratiańskiej Nocy Kabaretowej. Choć odbędzie się dopiero w sierpniu, to przygotowania idą już pełną parą. Na scenie wystąpią m.in. Kabaret Młodych Panów i Kabaret Jurki!

V Bratiańska Noc Kabaretowa odbędzie się w tym roku w piątek 17 sierpnia. Znów czeka nas kilka godzin znakomitej zabawy i humoru na najwyższym poziomie. Gwiazdami tegorocznej sceny będą znani z wielu programów telewizyjnych i gal kabaretowych: Kabaret Młodych Panów i Kabaret Jurki.
 
 
 
 
 
Oprócz nich wystąpią kabarety:
 
 


A Jak - 4 piękne i utalentowane kobiety, które idą jak burza przez kolejne konkursy i festiwale kabaretowe. Olga Bończyk, jurorka jednego z festiwali, powiedziała o nich: Cztery dziewczyny, które absolutnie rzuciły nas na kolana. Obłędne, precyzyjne, zabawne, z dystansem, dowcipne, zpomysłem!”.
 
 
 

Kałasznikof - świetne teksty, silne osobowości, młodzieńczy zapał i fantazja oraz ciekawa, ubrana w klasyczne kabaretowe ramy, formuła prezentowanego programu sprawiają, że Kałasznikof szybko zdobywa serca widzów i znajduje uznanie jurorów kolejnych festiwali. Kałasznikof gwarantuje dobrą zabawę – ktoś kiedyś powiedział, że naprawdę strzelają żartami - nie mylił się! Kabaret Kałasznikof powstał w maju 2007 roku w Rybniku.
 

Tomek Nowaczyk - na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Członek i autor wielu tekstów kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. 
 
Oprócz fantastycznej dawki rozrywki i żartu, przygotujemy dla Państwa strefę gastronomiczną oraz atrakcje dla najmłodszych. Tak jak w latach ubiegłych weźmiecie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.
 
A więc - 17 sierpnia zapraszamy do Bratiana!