Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Dookoła otaczają nas świąteczne reklamy, w dyskontach pojawia się coraz więcej bożonarodzeniowych ozdób. Warto jednak sprawdzić co do zaoferowania mają nasi lokalni producenci. Najlepsza okazja do zrobienia świątecznych zakupów już 15 grudnia na nowomiejskim rynku. Zapraszamy na X Jarmark Bożonarodzeniowy pod patronatem portalu Nowe Miasto dla Was.

Ideą tego przedsięwzięcia jest promocja drobnej lokalnej przedsiębiorczości. 

Jarmark odbędzie się 15 grudnia 2019 r. na Nowomiejskim Rynku w godz. 09:00- 14:00. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić zgłoszenie (w załączeniu) i przesłać na adres mailowy:oswiata@powiat-nowomiejski.pl, pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście: Starostwo Powiatowe, ul. Rynek 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, pokój nr 41. Podczas jarmarku wśród wystawców przeprowadzony zostanie „Konkurs na najładniejsze stoisko”. Zwycięzca otrzyma Statuetkę Starosty Nowomiejskiego.
Odebranie numerów stanowisk, 1 stolika, 1 krzesła oraz potwierdzenie swojej obecności na jarmarku możliwe będzie w dniu 15.12.2019 r., w punkcie informacyjnym (parter) Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim od godziny 7:00.