Wczoraj (1 marca) miał premierę najnowszy teledysk zespołu Reggaeside. Obejrzyj i posłuchaj "Jasny cel" na naszym portalu.

Piosenka "Jasny Cel" to kolejny singiel od Reggaeside zapowiadający drugi album zespołu, który ukaże się na przełomie 2020/2021 roku. Piosenka opowiada o wytrwałym poszukiwaniu własnej drogi. Czasami, to co kiedyś wydawało się nierealne, nagle staje przed nami otworem. Dzieje się tak, kiedy pozwolimy na to, aby niepozorna kropla pozostawiła ślad na twardej skale. Jasny Cel to hasło, które towarzyszy zespołowi Reggaeside w ich drodze. Zespół od zawsze stawia sobie poprzeczkę wysoko i ucząc się na błędach realizuje wytyczone cele. Dostając białą kartę, mamy możliwość wylania na niej tego co jest gdzieś głęboko w nas.

Zespół Reggaeside przyzwyczaił już słuchaczy do różnorodności gatunków muzycznych. Po raz pierwszy słyszymy wyraźniej gitarę akustyczną i wzbogaconą warstwę instrumentów perkusyjnych. Piosenka pozostaje w klimacie szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, w której nie może zabraknąć fundamentalnego reggae, balansującego pomiędzy popową melodią okraszoną gitarowymi riffami i elementami latino. Dopełnieniem kompozycji "Jasny Cel" jest teledysk, który w malowniczy sposób ukazuje intrygujące barwy, kreujące naszą "nową kartę", którą każdy maluje na swój sposób.