Przedstawiliśmy już kandydatów na wójtów i burmistrza, do Rady Powiatu oraz do Rady Gmin w Biskupcu i Mszanowie. Czas na przedstawienie osób, które będą ubiegać się o mandat radnego w kolejnej gminie.
Gmina Grodziczno: kto do Rady Gminy? [LISTA KANDYDATÓW]
W poniższym artykule przedstawimy Państwu kandydatów do Rady Gminy Grodziczno. Poniżej lista z podziałem na okręgi i przynależność do komitetu wyborczego. W Gminie Grodziczno wybieranych jest 15 radnych. Gmina liczy 6454 mieszkańców, wyborców jest 4957. Samorząd podzielony jest na 6 obwodów głosowania: w Nowym Grodzicznie, Zajączkowie, Zwiniarzu, Ostaszewie, Boleszynie i Mrocznie.
Kandydaci do Rady Gminy:
OKRĘG NR 1 - Sołectwo Grodziczno, Sołectwo Lorki:
- Graszek Tadeusz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Klejna Beata (KWW Montowo "Razem")
- Firański Andrzej (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Sławińska Bożena (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Małkowski Kazimierz (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 2 - Sołectwo Nowe Grodziczno:
- Woźniak Andrzej (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Wacko Mirosław (KWW Montowo "Razem")
- Górtatowski Mateusz (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Gorczyńska Irena (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Schmidt Wiesław (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG nr 3 - Sołectwo Linowiec
- Jurkiewicz Piotr (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Klimek Edward (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Markuszewska Irena (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Kliniewski Tomasz (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 4 - Sołectwo Montowo:
- Zawadzki Marian (KWW Montowo "Razem")
- Firański Dawid (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Zakreta Elżbieta (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Kwiatkowski Szymon (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 5 - Sołectwo Kuligi:
- Modrzewski Krzysztof (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Muzalewski Marek (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Król Krystyna (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Kępara Grzegorz (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 6 - Sołectwo Zajączkowo:
- Bendik Jadwiga (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Kiljański Tomasz (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Zieliński Józef (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 7 - Sołectwo Świniarc:
- Poniatowski Eugeniusz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Więckiewicz Mirosław (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Rudnicki Andrzej (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 8 - Sołectwo Zwiniarz:
- Staniszewska Hanna (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Bielicka Maria (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Cybulska Dominika (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 9 - Sołectwo Katlewo, Sołectwo Rynek:
- Matusiak Irena (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Januszewski Tomasz (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Mazurewicz Teresa (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Jurewicz Adam (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 10 - Sołectwo Ostaszewo:
- Markowski Zenon (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Straszewski Mirosław (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Junkrowska Sabina (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Łużyńska Henryka (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 11 - Sołectwo Boleszyn, Sołectwo Kowaliki:
- Wrzosek Kinga (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Manerowski Rafał (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Wierzbowski Dawid (KWW Tomasza Szczepańskiego)
- Krauze Arkadiusz (KWW Niezależni)
OKRĘG NR 12 - Sołectwo Mroczno od nr 19 do 76, od nr 178 do 236
- Grajewski Jakub (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Waszewski Władysław (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Osicki Daniel (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 13 - Sołectwo Mroczno od nr 1 do 18, od nr 77 do 177, od nr 237 do nr 283:
- Kruk Przemysław (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Klimek Teresa (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Plitt Urszula (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 14 - Sołectwo Trzcin:
- Machciński Patryk (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Bukowski Waldemar (KWW Wójt dla Rozwóju Gminy)
- Pakulska Sara (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Lewicka Justyna (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 15 - Sołectwo Mroczenko:
- Marszelewski Cezary (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Aranowski Marek (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Kamińska Iwona (KWW Tomasza Szczepańskiego)
Liczba wystawianych kandydatów z podziałem na komitety:
KWW Tomasza Szczepańskiego - 15
KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina - 15
KW Prawo i Sprawiedliwość - 14
KWW Wójt dla Rozwoju Gminy - 8
KWW Montowo "Razem" - 3
KWW Niezależni - 1
W kolejnym artykule zaprezentujemy Państwu kandydatów do Rady Gminy z gminy Kurzętnik.
Kandydaci do Rady Gminy:
OKRĘG NR 1 - Sołectwo Grodziczno, Sołectwo Lorki:
- Graszek Tadeusz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Klejna Beata (KWW Montowo "Razem")
- Firański Andrzej (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Sławińska Bożena (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Małkowski Kazimierz (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 2 - Sołectwo Nowe Grodziczno:
- Woźniak Andrzej (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Wacko Mirosław (KWW Montowo "Razem")
- Górtatowski Mateusz (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Gorczyńska Irena (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Schmidt Wiesław (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG nr 3 - Sołectwo Linowiec
- Jurkiewicz Piotr (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Klimek Edward (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Markuszewska Irena (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Kliniewski Tomasz (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 4 - Sołectwo Montowo:
- Zawadzki Marian (KWW Montowo "Razem")
- Firański Dawid (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Zakreta Elżbieta (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Kwiatkowski Szymon (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 5 - Sołectwo Kuligi:
- Modrzewski Krzysztof (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Muzalewski Marek (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Król Krystyna (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Kępara Grzegorz (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 6 - Sołectwo Zajączkowo:
- Bendik Jadwiga (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Kiljański Tomasz (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Zieliński Józef (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 7 - Sołectwo Świniarc:
- Poniatowski Eugeniusz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Więckiewicz Mirosław (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Rudnicki Andrzej (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 8 - Sołectwo Zwiniarz:
- Staniszewska Hanna (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Bielicka Maria (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Cybulska Dominika (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 9 - Sołectwo Katlewo, Sołectwo Rynek:
- Matusiak Irena (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Januszewski Tomasz (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Mazurewicz Teresa (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Jurewicz Adam (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 10 - Sołectwo Ostaszewo:
- Markowski Zenon (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Straszewski Mirosław (KWW Wójt dla Rozwoju Gminy)
- Junkrowska Sabina (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Łużyńska Henryka (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 11 - Sołectwo Boleszyn, Sołectwo Kowaliki:
- Wrzosek Kinga (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Manerowski Rafał (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Wierzbowski Dawid (KWW Tomasza Szczepańskiego)
- Krauze Arkadiusz (KWW Niezależni)
OKRĘG NR 12 - Sołectwo Mroczno od nr 19 do 76, od nr 178 do 236
- Grajewski Jakub (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Waszewski Władysław (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Osicki Daniel (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 13 - Sołectwo Mroczno od nr 1 do 18, od nr 77 do 177, od nr 237 do nr 283:
- Kruk Przemysław (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Klimek Teresa (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Plitt Urszula (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 14 - Sołectwo Trzcin:
- Machciński Patryk (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Bukowski Waldemar (KWW Wójt dla Rozwóju Gminy)
- Pakulska Sara (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Lewicka Justyna (KWW Tomasza Szczepańskiego)
OKRĘG NR 15 - Sołectwo Mroczenko:
- Marszelewski Cezary (KW Prawo i Sprawiedliwość)
- Aranowski Marek (KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina)
- Kamińska Iwona (KWW Tomasza Szczepańskiego)
Liczba wystawianych kandydatów z podziałem na komitety:
KWW Tomasza Szczepańskiego - 15
KWW Rozwój Bezpieczeństwo Rodzina - 15
KW Prawo i Sprawiedliwość - 14
KWW Wójt dla Rozwoju Gminy - 8
KWW Montowo "Razem" - 3
KWW Niezależni - 1
W kolejnym artykule zaprezentujemy Państwu kandydatów do Rady Gminy z gminy Kurzętnik.
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj