Covid-19 nie ustępuje. W ciągu ostatniej doby przybyły 1934 nowe zakażenia w Polsce z czego w powiecie nowomiejskim liczba zachorowań zwiększyła się o kolejne 7 przypadków. Od początku epidemii w powiecie nowomiejskim odnotowano 146 przypadków, natomiast 55 osób wyzdrowiało, a 1 zmarła.

W dniu dzisiejszym niestety wykryto przypadki w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku czego efektem jest odgórnie zarządzone nauczanie zdalne w tej placówce dla uczniów klas 1-8. Nauczanie zdalne zostanie wprowadzone już od jutra (5 października). 

Poniżej publikujemy wiadomość od dyrektor szkoły:

Szanowni Państwo!

W związku z trudna sytuacja jaka nastąpiła, nauczyciel naszej szkoły oraz uczennica, są chorzy na koronawirusa, od poniedziałku tj. 5 października uczniowie klas 1-8 przechodzą na tydzień na prace zdalną.
Wszyscy nauczyciele i uczniowie są pod nadzorem epidemiologicznym, co wiąże się z tym, aby ograniczyć kontakt społeczny do minimum. Uczniowie nie mogą wychodzić, np. do sklepu, na plac zabaw, itp.
Rodziców proszę o obserwacje dzieci, w razie objawów należy zgłosić się do lekarza, poinformować o sytuacji w szkole oraz dać informację zwrotną do dyrektora.  

podaję kontakt e-mailowy: zskurzenik@wp.pl

Wszystkie informacje dotyczące trybu nauki zdalnej prześlę w osobnej wiadomości.
Proszę o bieżące sprawdzanie dziennika.

Pozdrawiam
Jolanta Paplińska