Sekcja Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie informuje, że spotkania pod nazwą „Dzień Kandydata” będą odbywały się także w 2020 roku. Zapraszamy na nie w każdą trzecią sobotę miesiąca wszystkie osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi Policji.

Funkcjonariusze Sekcji Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie podjęli decyzję o kontynuacji cyklu spotkań, które prowadzone są od 2018 roku i które spotkały się z pozytywnym przyjęciem ze strony osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi policji.

W każdą trzecią sobotę miesiąca 2020 roku od godz. 10:00 do 14:00 osoby zainteresowane służbą w Policji mogą dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja, skorzystać z rad policyjnych instruktorów i spróbować swoich sił na torze sprawnościowym.

Spotkania odbywają się w auli sportowej przy ul. Pstrowskiego 3 w Olsztynie. Z uwagi na duże zainteresowanie, prosimy aby kandydaci, którzy będą chcieli spróbować swoich sił na torze sprawności fizycznej, na miejscu byli już około godz. 9:45.

Terminarz spotkań:

18. stycznia, 15. lutego, 21. marca,  18. kwietnia,

16. maja, 20. czerwca, 18. lipca, 22. sierpnia,

19. września, 17. października, 21. listopada, 19. grudnia

Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają pracownicy Sekcji Doboru KWP w Olsztynie (kontakt na stronie internetowej KWP w Olsztynie)

Więcej na ten temat można znaleźć na naszej stronie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl oraz naszych profilach na portalach społecznościowych: Facebook i Twitter.