Rozgrywana od siedmiu lat Drużynowa Liga Tenisa Stołowego Gminy Nowe Miasto Lubawskie dobiegła końca. Jej organizatorami byli: Gminne Zrzeszenie LZS i Klub Sportowy Wicher. W pięciu kolejkach rozgrywek ligi udział wzięło 35 zawodników. Zawody rozegrano w salach sportowych: Szkoły Podstawowej im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach i Szkoły Podstawowej w Radomnie.

W  rywalizacji ligowej wystartowało sześć drużyn tenisowych. Każda z nich składała się z minimum czterech osób, w tym jednej kobiety. Były to niedziele wypełnione intensywną grą tenisistów stołowych prezentujących wysokie umiejętności techniczne i taktyczne. Wśród zawodników obecni byli sportowcy z dużym doświadczeniem, a także początkujący, którzy już imponowali poziomem gry. Zmagania przy tenisowych stołach składały się z gier pojedynczych, deblowych oraz mixtów. W ligowym systemie punktowym w każdej kolejce klasyfikowano drużyny, a także indywidualnie miejsca kobiet i mężczyzn. Dorobek poszczególnych kolejek przyniósł rozstrzygnięcie w końcowej klasyfikacji ligi.

Wszyscy startujący w lidze otrzymali dyplomy. Najlepsze drużyny, które zajęły miejsca na podium, nagrodzone zostały pucharami. Indywidualne ligowe statuetki otrzymali również zawodnicy i zawodniczki z trzech stopni podium. Najmłodszych tenisistów uhonorowano medalami, życząc im wielu wspaniałych zwycięstw.
 
Klasyfikacja indywidualna – kobiety:
 1. Wiktoria Samsel
 2. Agnieszka Treder
 3. Alicja Jadanowska
Klasyfikacja indywidualna – mężczyźni:
 1. Jakub Kacprzak
 2. Michał Mówiński
 3. Szymon Sargalski
Klasyfikacja drużynowa:
 1. Gwiździny
 2. LZS Jedność Radomno
 3. Team Milewscy/Sargalscy
 4. Skarlanka Skarlin
 5. Tylice
 6. LZS Jedność Nowy Dwór Bratiański
źródło: www.gminanml.pl (tekst i foto: Grażyna Zagórska)